Restart jednoho opuštěného blogísku...

Blood c aneb masakr se nekonal

26. dubna 2016 v 22:01 | Mia ^_^ |  Recenze na anime
Roztomilé kněžky? Stvůry, které žerou lidi? Seznamte se s blood c!

O čem to je:
Saya Kisaragi je velmi milé, ale někdy i velmi nešikovné děvče. Žije se svým otcem ve svatyni u jezera a jako kněžka se od něj učí umění meče. Během dne je Saya sice jen obyčejná středoškolačka, která navštěvuje s přáteli místní akademii. V noci se však z milé studentky stává predátor a její kořistí jsou bytosti, kterým se říká "Staří". Mají nadpřirozené síly a živí se lidmi.

K ději:
Blood c má jen jednu sérii (12 dílů) a jako u většiny krátkých anime se vyskytl typický problém. Asi tak do 10. dílu se nic neděje a pak najednou BUM! 5 dílů před koncem se to teprve začne "rozjíždět". Konec je useknutý a zbytečně uspěchaný. Vážně pokud chcete dějem nabité anime hledejte jinde… já se u 5. Dílu už nehorázně nudila. (jako jo, smrti celkem original, každou epizodu se vyskytla alespoň jedna smrt, tak ale….)
(6/10)

Charaktery:
Moc nepobírám povahu hlavní hrdinky. Ve dne by Saya zachránila i slimáka, ovšem v noci se z ní stane druhá Nikita, která katanou zabíjí démony. Wut?
(7/10)

Opening (na endingy kašlu):
Podmanivý, rytmický, moc se mi líbil, menší záchvěv tajemna….
(10/10)

Animace:
Pokud vám nevadí nohy ala sailor moon tak pohoda. Celkem naštvala cenzura, jinak ok.
(8/10)

Mein názor:
Na to kolik anime už mám za sebou (you know, what i mean) existují podle mě mnohem lepší anime (Another….). Znova bych se na to nepodívala. I ten požitek z "blood rain" mi hl. hrdinka zkazila svým pisklavým hlasem a naivitou.

Sečteno: (7/10) - čekala jsem prostě mnohem větší masakr, který se bohužel nekonal -_-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama